רענן־פרו RaananPro גרסא חדשה בעלת תוים לטינים + Latin text + נִקּוּד מָלֵא בְּעִבְרִית.
יחסים בין־לאומיים זה wow!
גְּלוֹבָּלִיזַצְיָה (מלטינית - גלובוס, כדור, מונח המשמש לציון כדור הארץ) היא התרחבות, האצה והעמקה של הקשרים התרבותיים והכלכליים בין מדינות, חברות ויחידים באופן היוצר שילוב של כלכלות, חברתיות, תרבויות, ותנועות פוליטיות מכל העולם. מצב זה הביא ליחסי תלות הדדית בין חברות שונות, ללא קשר לאופי היחסים ביניהן.
מִשְׁמֶרֶת לַיְלָה בַּסּוּפֶּר פַארְם (:
Globalization, or globalisation is the process of interaction and integration among people, companies, and governments worldwide. Globalization has accelerated since the 18th century due to advances in transportation and communications technology.
אֲנִי פוֹנְט חָדָשׁ שֶׁמְּדַבֵּר אַנְגְּלִית! I'm talking English
כלל השינויים שנסקרו לעיל הביאו לשינויים עמוקים גם בתרבותם של הרוב המכריע של החברות בעולם. המרכזי שבהם הוא האחדה של התרבות העולמית. תרבויות שונות רוכשות מאפיינים אחת מהשנייה, במגוון תחומים - החל מהתפשטות המותגים בתחום המזון וההלבשה ועד לפריחתן של התורות הרוחניות של העידן החדש ברחבי העולם. הגורמים לשינויים תרבותיים אלו, לפי חוקרים שונים, הם שילוב של הטכנולוגיה החדשה ושל השינויים הכלכליים. מחד, אמצעי התקשורת הבינלאומיים החדשים מאפשרים זרימה של מוצרים תרבותיים בין מדינות. דוגמה בולטת אחת היא רשת MTV, שבאמצעות הפקת תוכניות זולות ושידורן לכל רחבי העולם בטלוויזיה בלוויין הפכה למעצבת תרבות מהחשובות של שנות ה-90. הופעתה של רשת האינטרנט, ובעקבותיה של תרבות האינטרנט הביאה גם היא למאפיינים תרבותיים משותפים מעבר לגבולות גאוגרפיים. גם לשינויים הכלכליים משקל בהפיכתה של התרבות לגלובלית. הגלובליזציה של הסחר איפשרה יבוא ויצוא של מוצרי צריכה בין מדינות, ולכן איפשרה לבני מדינות שונות לחלוק את אותם מוצרי הצריכה. לטענת רבים, אופיים הרב-לאומי של התאגידים החדשים, בשילוב עם הגלובליות של אמצעי התקשורת החדשים, איפשרו לפרסום ולמיתוג להגיע לרמות שלא נודעו בעבר, ובכך ליצור חברה שבה המותג הוא בעל חשיבות עליונה. לפי טענה זו, הרדיפה אחר המותגים הכרוכה בתהליך הגלובליזציה מביאה למסחור של החברה, ובכך להשתלטות תאגידים מסחריים על כל המרחבים הציבוריים. כך נע מרכז החיים הציבוריים מהפארק אל מרכז הקניות, ומופעי תרבות הופכים להיות בחסות מסחרית. תופעה זו גוררת, לטענת מתנגדיה, הכתבה של התכנים התרבותיים על ידי התאגידים המסחריים וחוסמת תופעות תרבותיות שאינן אהודות עליהם.
Wellness is the act of practicing healthy habits on a daily basis to attain better physical and mental health outcomes, so that instead of just surviving, you're thriving.
קולנוע פאריז החדש;
איזה־Cool־זה, ממש מגניב.
לךף,ץ;נןשיכש תע/׳קןם.

אודות

גרסא חדשה דו לשונית הכוללת לטינית תואמת לפונט רענן !

רענן היא משפחה של פונט סנס גיאומטרי – הומניסטי ידידותי ויעיל בעל רוחב אות צר יחסית ולכן שימושי מאוד בטקסטים קצרים.

בעל תחושה אמינה ומקצועית ונעים ונגיש בזכות הפינות הרכות שלו.

בגרסא החדשה עוצבו תוים לטיניים לאנגלית ועוד שפות אירופאיות וכן נוסף סט ניקוד מלא לעברית.

 

 

עיצוב: דני מירב – הטייס (2022)
שם בתפריט: RaananPro
כולל: ניקוד מלא, תווים לטיניים, ליגטורות
ספסימן להורדה (בפורמט PDF)

רכישה