משרד החינוך החליט לאסור על בתי־הספר היסודיים להעניש תלמידים שלא יכינו שיעורי בית, וממליץ שבשעות אחר הצהריים ילדים יקראו או ישחקו במשחקים חוויתיים במקום להכין שיעורים. המומחים וההורים מברכים על ההחלטה. פסיכולוגית קלינית: היוזמה היא התחלה של חשיבה נכונה על הצרכים האמיתיים של הילדים. ההחלטה אם לתת שיעורי בית או לא תינתן לבתי־הספר, ומורים שיתעקשו לתת שיעורי בית יקבלו הנחיה לצמצם אותם משמעותית — עשר דקות של קריאה או משחק בכיתות הנמוכות וחצי שעה ביום בכיתות הגבוהות. בנוסף לכך, מורים לא יוכלו להעניש תלמידים שלא מכינים שיעורי בית.
Seth Rogen pops up as the schlubby but likable love interest in a film written and directed by Rogen’s wife, Lauren Miller.

אודות

סימפלר פרו (2014-2016) היא משפחת סנס דו־לשונית שעוצבה מתוך מוטיבציה ליצור גופן גיאומטרי קאנוני המכסה דרישות רחבות של שוק העיצוב הישראליהתרבותי והמסחרי.

הסנס העברי המוכר ביותר מזה למעלה מחמישים שנה הוא נרקיס בלוק (שעוצב בשנות ה־50 על ידי צבי נרקיס). נרקיס בלוק הוא גופן עברי קאנוני ובולט, הנחשב לhelvetica“ העברית בניטרליות ובאל־זמניות. העיצוב של סימפלר הוא קלאסי אך ייחודי, ומטרתו ליייצר חלופה שוות־ערך לבלוק. כיום, מותגים מובילים בישראל מעוצבים בסימפלר, שכבר הפך לקלאסי בזכות עצמו.

 

עיצוב: מיכל סהר (2014)
שם בתפריט: SimplerPro
כולל: ניקוד מלא, תווים לטיניים, ליגטורות

בשימוש

רכישה